Wydrukuj tę stronę
21 Kwi 2015

Czwarte śmieciobranie - zapraszamy!

Napisał 

Stowarzyszenie Sprężyna – Centrum Edukacji Nieformalnej to grupa siedemnastu aktywnych osób, które wspólnie działają na rzecz mieszkańców terenów leżących nad Jeziorem Czorsztyńskim, spełniając przy tym swoje marzenia i realizując pasje. Inicjatywy oraz imprezy, które organizujemy mają charakter edukacyjny, ale służą również integracji i wspólnej zabawie!

W tym roku już po raz czwarty zapraszamy na wesołe, drużynowe zawody w sprzątaniu brzegu Jeziora Czorsztyńskiego pod tytułem: „Rodzinne Granie w Śmieciobranie”.  W minionych latach, sprzątając z lądu i z kajaków, zebraliśmy setki worków śmieci. Wspólną pracą upiększyliśmy brzeg jeziora od strony Gminy Czorsztyn, zapewniając sobie i turystom czyste i przyjemne miejsce do odpoczynku.                                                

W tym roku, dzięki zaangażowaniu osób z Gminy Łapsze Niżne, zawody obejmą również drugą stronę jeziora. Entuzjazm i potrzeba dbania o nasze wspólne dobro jest zaraźliwy! Zaraź się i Ty!   

Akcję wspiera Zespół Elektrowni Wodnych w Niedzicy, Gmina Czorsztyn i Gmina Łapsze Niżne, Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne oraz lokalni przedsiębiorcy.                           

Serdecznie zapraszamy do udziału i małych, i dużych – wszystkich, którzy kochają Jezioro Czorsztyńskie, miłe towarzystwo i dobrą zabawę.

Szczegóły, regulamin zawodów oraz informacje o dodatkowym konkursie dla dzieci znajdują się na stronie naszego stowarzyszenia: www.sprezyna.org.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Czytany 5495 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)