Wydrukuj tę stronę
30 Mar 2013

Mamy własną tablicę ogłoszeń

Napisał 

Serwis wioski wzbogacił się o nową funkcjonalność, która dość długo chodziła mi już po głowie: od dziś całkowicie za darmo możesz zamieścić w serwisie dowolne ogłoszenie drobne i dodać do niego jedno zdjęcie. Ogłoszenia drobne są bezpłatne, każde ogłoszenie przed zamieszczeniem na stronie jest weryfikowane w celu zapobiegnięcia umieszczania wpisów niezgodnych z sieciową etykietą - netykietą.

Proszę nie umieszczać ogłoszeń będących w rzeczywistości reklamą działającej firmy - na takie wpisy wkrótce będzie oddzielny katalog firm - bezpłatny w prostej wersji oraz płatny w wersji rozszerzonej o szczegółowe dane, mapę, więcej zdjęć, cenniki, godziny otwarcia.

W chwili obecnej tablica ogłoszeń ma 6 kategorii, w przyszłości, jeżeli zajdzie taka potrzeba bedzie można wprowadzić bardziej szczegółowe podziały. Zamieszczenie ogłoszenia jest bardzo proste: wystarczy podać tytuł i treść ogłoszenia, można także dodać zdjęcia. Proszę nie zapomnieć podać dane kontaktowe do ogłoszenia, może być telefon lub adres email.

Czytany 4190 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)