Wydrukuj tę stronę
31 Sty 2011

Opłatek strażacki

Napisał 
Poczatek imprezy - wspólna modlitwa Poczatek imprezy - wspólna modlitwa

W sobotę w naszej remizie OSP odbył się tradycyjny opłatek strażacki. W tym miejscu pragnę w imieniu całej OSP wyrazić gorące podziękowanie wszystkim przybyłym na tę imprezę za wspaniałą atmosferę oraz za finansowe wspomożenie naszej straży.

Impreza rozpoczęła się około godziny 18.30 koncertem kolędowym orkiestry dętej. Grała cała orkiestra, następnie zaprezentowali się w duetach najmłodsi członkowie orkiestry, potem przyszedł czas na kwartet saksofonowy i na koniec w wykonaniu całej orkiestry zabrzmiał "Marsz Radeckiego".

Następnie zebranych gości powitali Prezes OSP i sołtys wsi Franciszek Jarząbek z Naczelnikiem OSP Kazimierzem Janczym. Po krótkiej modlitwie prowadzonej przez ks. proboszcza Tadeusza Dybła zebrani goście podzielili się opłatkiem.

Następnie do pracy ruszyli strażaccy kelnerzy i rozpoczęła się kolacja. Po posileniu się pary ruszyły na parkiet zachęcone przez zespół "Hubianie". Balety trwały do 7 rano dnia następnego.

Nad prawidłowym przebiegiem całej imprezy czuwał oczywiście nasz niezawodny komendant.

Następny opłatek za rok ale wcześniej pragniemy zaprosić na zabawy wiejskie, które będą organizowane przez OSP w tym roku.

Czytany 5750 razy
Oceń ten artykuł
(2 głosów)