Wydrukuj tę stronę
14 Lip 2010

Witam w odnowionym serwisie

Napisał 

Witaj w odnowionym serwisie naszej wioski. Jako, że pracę ciągle prowadzę w pojedynkę i tylko w tych skrawkach wolnego czasu jaki mi zostaje, modernizacja trwa dość długo. Jak zauważyłeś, dość mocno zmodyfikowałem wszystko. Mam nadzieję, że powstanie tutaj ciekawe miejsce dla wszystkich mieszkańców i miłośników Maniów. Póki co znajdziesz tutaj wszystko to, co było w starej witrynie, ale wzbogacone wizualnie i funkcjonalnie.

Co mam w planach?

Serwis wymyśliłem sobie jako taką gazetę, w której każdy chętny będzie mógł opublikować swoje przemyślenia związane z naszą wsią. Chciałbym aby obecna forma witryny z czasem wzbogaciła się o następujące funkcjonalności:

  • Ogłoszenia - darmowe miejsce do zamieszczania drobnych ogłoszeń: kupię, sprzedam, zamienię, podaruję itp...
  • Baza turystyczna - opis wszystkich usług do obsługi turystów: hotele, pensjonaty, kwatery, restauracje itd...
  • Forum dyskusyjne - pomyślane jako centrum wymiany pomysłów oraz pomocy dla turystów odwiedzających naszą wieś
  • Galeria zdjęć - z możliwością dodawania zdjęć przez każdego użytkownika

Rejestracja w serwisie jest bezpłatna i krótka. Wymaga podania tylko podstawowych danych: Twojego imienia i nazwiska, adresu email, nazwy użytkownika potrzebnej do zalogowania się w serwisie oraz hasła.

Aby nie zamienić strony w miejsce obrażania innych czy wylewania swoich żali "bo w internecie wszystko wolno" zamieszczanie wszelkich informacji zarezerwowane jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Pod każdym opublikowanym materiałem pojawi się imię i nazwisko autora - czy to będzie artykuł czy komentarz czy wpis na forum. Uważam, że należy  bezwzględnie brać odpowiedzialność za to swoje słowa. Dla frustratów jest mnóstwo możliwości wylewania jadu w innych miejscach sieci.

Czytany 5018 razy
Oceń ten artykuł
(1 głos)