Wydrukuj tę stronę
16 Kwi 2013

Śmieciobranie 2013!

Napisane przez  Stowarzyszenie "Sprężyna"

Rodzinne Granie w śmieciobranie 2 już wkrótce!
Stowarzyszenie SPRĘŻYNA Centrum Edukacji Nieformalnej ponownie zaprasza na wspólną zabawę podczas kolejnych obchodów Światowego Dnia Ziemi w Gminie Czorsztyn.

20 kwietnia 2013 r. tj. w najbliższą sobotę w Gminie Czorsztyn, a dokładniej nad zatoką Jeziora Czorsztyńskiego w Maniowach po raz kolejny odbędzie się akcja organizowana przez Stowarzyszenie SPRĘŻYNA Centrum Edukacji Nieformalnej pn. Rodzinne Granie w Śmieciobranie! Te niebanalne zawody w polowanie na puszki, butelki i inne śmieci organizowane są z okazji Światowego Dnia Ziemi. SPRĘŻYNY gorąco zachęcają do wspólnej zabawy, podczas której na zawodników konkursu czekają ciekawe nagrody m.in. nocleg w średniowiecznym zamku w Niedzicy wraz ze śniadaniem dla 4 os. załogi, pyszny obiad w orientalnym pensjonacie u AKIKO położonym na szczycie Harklowej, bilety na bezpłatne rejsy statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim, dwa 2-os. kajaki do całodniowej przygody na Jeziorze Czorsztyńskim, przekąska w Ferajnie i inne gadżety. Nagrodą dla wszystkich mieszkańców jest czyste i zielone miejsce do leżakowania i rodzinnego odpoczynku!

Nie czekaj, zbierz 4 osobową drużynę (drużyny mogą być mniejsze); zabierz dzieci, kuzyna, ciocię, lub dziadka, ubierz wygodne buty i zadbaj o otoczenie, które kochasz!. Czekamy 20 kwietnia 2013 r. (tj. sobota) od godz. 11 00, na przystani w Maniowach (obok zjeżdżalni). Dostaniesz niezbędny sprzęt; kolorowe worki, porządne rękawice, mapkę w rękę i możesz rozpocząć śmieciobranie! Po wszystkim natomiast dołącz do piknikujących i weź udział w przygotowanych konkursach!
Realizacja zawodów możliwa jest dzięki pomocy i wsparciu: ZEW Niedzica, Urzędu Gminy Czorsztyn, Zakładowi Gospodarki Komunalnej w Maniowach, Zamku w Niedzicy, Pensjonatowi „Akiko", Stowarzyszeniu Flisaków Pienińskich, Pizerii „Ferajna", firmie „Żegluga i Turystyka", którym składamy szczere podziękowania.

p.s. Więcej informacji a także formularze uzyskać można na stronie: http://www.sprezyna.neostrada.pl/aktualnosci.htm

Szczegóły na plakacie tuż obok!

Czytany 4574 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)