Wydrukuj tę stronę
08 Lip 2013

Pomysł na wakacje: TURTREK

Napisał 

STOWARZYSZENIE SPRĘŻYNA - CENTRUM EDUKACJI NIEFORMALNEJ poleca dziś oryginalny sposób na wakacje.

Jednym z głównych celów Stowarzyszenia jest: „Rozwijanie aktywności sportowej, turystycznej i rekreacyjnej, w tym promowanie zdrowego stylu życia".

Realizując ten cel powstał projekt skierowany do mieszkańców gminy Czorsztyn, a także do tych wszystkich osób, które nie lubią bezczynnie siedzieć w domu. Nazwaliśmy ten program - TURTREK. Ale TURTREK to coś więcej. TURTREK to nie tylko pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu, TURTREK to hobby, to pasja, to zew wolności, to miłość przyrody i czystego powietrza. TURTREK to smak górskiej przygody, to szmer płynącej rzeki, to szum wiatru w uszach. TURTREK to czynny wypoczynek w gronie przyjaciół i znajomych, to zmaganie się z własnym lenistwem, słabością, bólem mięśni, to pot, palące słońce, deszcz, śnieg, wiatr i woda. TURTREK to odkrywanie tajemniczych ścieżek w okolicy własnego domu, ale również tych które prowadzą gdzieś hen za horyzont, poznawanie miejsc nieznanych i rzadko odwiedzanych, odkrywanie piękna zachodów i wschodów słońca, milionów gwiazd na niebie, głosów otaczającego świata, jego zapachów i barw. TURTREK to smak ogniskowych potraw, dźwięki gitary, blask żaru dogasającego ogniska w ciemną noc, to sny pod gwiazdami, poranna kawa na łące mokrej od rosy. TURTREK to przeżycia, których nie będziesz mógł zapomnieć do końca swych dni, a może jeszcze dłużej!!!

Zapraszamy więc do odwiedzenia nas w wirtualnym świecie internetu: 

http://sprezyna.neostrada.pl/turtrek.html oraz na FB: https://www.facebook.com/Turtrek

lub w realnej rzeczywistości:

Stowarzyszenie Sprężyna - Centrum Edukacji Nieformalnej
Mizerna 144, 34-440 Kluszkowce
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692237406

Skontaktujcie się z nami aby wspólnie wyruszyć w świat pełen przygód i niezwykłych wydarzeń.

DO ZOBACZENIA NA SZLAKU !!!

Czytany 4700 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)