Jesteś tutaj:Strona główna>>Nordic walking
Środa, 21 styczeń 2015 11:01

Nordic walking

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zgodnie z zapowiedzią już niebawem w Gminie Czorsztyn ponownie ruszy cykl spotkań w ramach zajęć z zakresu prawidłowej techniki chodzenia. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i stanowić będą kontynuację spotkań z trenerem Arkadiuszem Marczykiem.

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji chwycić kijków w dłoń małe podsumowanie tego, co do tej pory działo się pod okiem sympatycznego trenera:

Kurs Nordic Walking ruszył w Gminie Czorsztyn końcem listopada i obejmował cykl 10 spotkań, podczas których sympatycy aktywnego trybu życia, trzymając ochoczo kije w dłoni pokonywali kolejne kilometry budząc przy tym coraz większe zainteresowanie wśród mieszkańców. Bez względu na kapryśną pogodę zajęcia rozpoczynały się serią podskoków i wygibasów, które służyć miały lekkiej rozgrzewce przez kolejną trasą. Potem słychać było tylko już stukot kijków i śmiech maszerujących. I nie wiadomo czy to za sprawą trenera Marczyka, czy też wydzielających się endorfin uczestnikom dopisywał doskonały humor, który nie opuszczał ich do samego końca.

Nawet podsumowanie projektu, które odbyło się pewnego grudniowego wieczora przyniosło wszystkim wiele radości i pozytywnych wrażeń. Trener Arkadiusz Marczyk najpierw zaznajomił obecnych z tajnikami zdrowego odżywiania, po czym podziękował wszystkim za wspólne wędrówki oraz za entuzjazm, który od początku towarzyszył grupie. I faktycznie entuzjazm ten był niemal namacalny. Sala wręcz kipiała od pozytywnej energii a uczestnicy z zapałem wspominali dotychczasowe przygody z kijkami . Trener także nie pozostawał obojętny i z charakterystycznym poczuciem humoru podsycał w swoich podopiecznych chęć do aktywnego trybu życia.

Na koniec Arkadiusz Marczyk docenił uczestników rozdając koszulki, kubki, dyplomy tudzież inne gadżety. Pozostało tylko pamiątkowe zdjęcie….Momencik, to nie koniec!  Doceniając zaangażowanie uczestników, jak również potrzebę aktywnego spędzania czasu wolnego Wójt Gminy Czorsztyn zapowiada kontynuację. Zwolennicy Nordic Walking chwytajcie za kijki!

Kolejny cykl spotkań w ramach zajęć Nordic Walking planowany jest na 2 lutego 2015 r. tj. poniedziałek o godz. 18.00. Jeżeli chcesz dołączyć do grupy aktywnych wyślij imię, nazwisko, adres oraz telefon na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź zgłoś się telefonicznie: 18 27 50 070 wewn 101. Zapisy trwają do 30 stycznia 2015 r. Ilość osób ograniczona.

Czytany 9179 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.