Jesteś tutaj:Strona główna>>Pierwsza kolejka CALH za nami

Pierwsza kolejka CALH za nami

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzisiejszego dni ruszyła Czorsztyńska Amatorska Liga Halowa, pierwszym liderem została drużyna Sromowiec Wyżnych która rozgromiła naszych strażaków 10-3. Zajazd Czorsztyński Team również nie poradził sobie ze swoim przeciwnikiem, przegrał 3-5 z Ochotnica Dolną.

Zajazd Czorsztyński Team 3-5 LKS Gorc Ochotnica Dolna

Bramki: Ostachowski, 2x Klimczak - Chrobak, Jagieło, 2x Kęska

Pierwsze minuty należały do juniorów Lubania, którzy występują pod nazwą Zajazd Czorsztyński Team, prowadzili oni już 2-0, jednak po pewnym czasie coś się popsuło w ich grze, akcje nie były już tak składne jak w początkowej fazie meczu, Ochotnica najpierw zdobyła kontaktową bramkę a w ostatnich sekundach pierwszej części gry doprowadziła do remisu, piłka po rykoszecie wpadła do bramki. W drugiej części gry znów Czorsztyński Team wyszedł na prowadzenie, lecz znów zaczął grać nonszalancko co skończyło się porażka 3-5, ale jeśli nie wykorzystuje się stuprocentowych okazji to o korzystnym wyniku można zapomnieć.

Ostrowsko Migrund 3-2 Grzęda Zaskale

Bramki: 2x Młynarczyk, Janasik - Karol Grzęda, Gacek

Sromowce Wyżne 11-3 OSP Maniowy

Bramki: Kuba Bańkosz, Wincenty Pierwoła, Kliś, 2x Andrzej Pierwoła, Wach, 3x Liptak, Piotr Pierwoła, Górecki, - 2x Sral, Staszel

Pierwsze minuty to całkowita dominacja ekipy Sromowiec, Maniowianie ocknęli się dopiero przy wyniku 4-0, zaczęli atakować lecz ich skuteczność była tragiczna, po pierwszej części gry mógł być nawet remis jednak było całkiem inaczej. Druga połowa była tylko formalnością, już długo przed zakończeniem meczu było wiadomo kto go wygra. Końcówka spotkania należała jednak do OSP Maniowy, zdobyli oni dwie bramki a kibice na trybunach byli w siódmym niebie, gdyż tak grającą drużynę chcieli oglądać przez całe spotkanie. Jeśli strażacy poprawią skuteczność mogę pokazać zęby :)