Jesteś tutaj:Strona główna>>4 kolejka CALH: Juniorzy wygrali, Strażacy przegrali
Sobota, 12 luty 2011 18:43

4 kolejka CALH: Juniorzy wygrali, Strażacy przegrali

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzisiejszego dnia odbyła się czwarta kolejka CALH, nasi strażacy znów doznali porażki, jednak pierwsze pięć minut ich spotkania przejdzie do historii, ale o tym w dalszej części artykułu. Zajazd Czorsztyński Team rozgromił Sromowce Wyżne aż 16-3.

OSP Maniowy 6-14 Grzęda Zaskale

Bramki: 3x Sral, 2x Staszel, Janczy Rafał - 7x Grzęda Karol, 5x Gacek, Olędzki, Samobójcza(Staszel)

Po pierwszych pięciu minutach nikt nie mógł uwierzyć w to co widniało na tablicy wyników, 4-0 dla OSP Maniowy. Takiego wyniku nie spodziewał się nikt a zwłaszcza strażacy. Jednak OSP roztrwoniło tą przewagę z taką łatwością z jaką ją zdobyło. Do przerwy było 5-4 dla Grzędy Zaskale. Druga połowa była tylko formalnością, strażaków było stać już tylko na dwie bramki które w niczym im nie pomogły, gdyż Grzęda zanotowała aż osiem trafień i ostatecznie wygrała 14-6.

Ostrowsko Migrond 6-3 Ochotnica Dolna

Bramki: 3x Jurkowski, Waksmundzki, Młynarczyk, Janasik - 2x Kęska, Jagieła

Bardzo wyrównane spotkanie, do samego końca toczyły się losy meczu. Jednak w końcowym rozrachunku lepsi okazali się gracze z Ostrowska, którzy w końcówce spotkania zdobyli dwie bramki i zainkasowali kolejne trzy punkty do swojego dorobku, jak na razie nie ma mocnych na Migrond, cztery mecze, cztery zwycięstwa.

Zajazd Czorsztyński Team 16-3 Sromowce Wyżne

Bramki: 2x Budz, 2x D.Firek, 3x Klimczak, Firek.W, 5x Ostachowski, 2x Jandura - Janczyk.K, Liptak, Bańkosz

Zajazd Czorsztyński Team w którym grają juniorzy Lubania Maniowy w końcu pokazała na co go stać, juniorzy grający nareszcie w optymalnym składzie rozgromili drużynę Sromowiec Wyżnych 16-3, nie dając najmniejszych szans swoim przeciwnikom. Bramki padały jedna za drugą. Prawdziwy sprawdzian graczy Zajazdu czeka w następną sobotę, gdy zmierzą się z liderem, Ostrowskiem Migrond.