Jesteś tutaj:Strona główna>>7 kolejka CALH: Derby znów dla Zajazdu

7 kolejka CALH: Derby znów dla Zajazdu

Napisał
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Dzisiejszego dnia odbyła się 7 kolejka CALH, w meczu derbowym Zajazd Czorsztyński Team pokonał strażaków. Juniorzy zagrali w bardzo mocno okrojonym składzie w przeciwieństwie do graczy OSP którzy zebrali bardzo mocną ekipę i o mały włos nie sprawili sensacji.

OSP Maniowy 3-8 Zajazd Czorsztyński Team

Bramki: Jandura, 2x Sikora - Słodyczka, 2x Jarząbek, D.Firek, 4x Klimczak

Tak wyrównanej pierwszej połowy ten turniej jeszcze nie widział, po 20 minutach na tablicy widniało 0-0. Bliżsi prowadzenia jednak byli gracze OSP Maniowy, lecz brakowało im skuteczności, a i w bramce dobrze spisywał się golkiper Zajazdu. Po pierwszej połowie było 2-0 dla juniorów Lubania. Druga połowa była już tylko formalnością. Zajazd Czorsztyński Team do swojego dorobku bramkowego dorzucił sześć trafień, strażaków stać było tylko na trzy. Mecz zakończył się wynikiem 8-3.

Sromowce Wyżne 6-15 Ostrowsko Migrond

Bramki:4x Liptak, 2x Pierwoła Andrzej- 2x Ludzia, 2x Młynarczyk, 3x Kunka, Szewczyk, 7x Waksmundzki Bartłomiej

Bardzo jednostronne widowisko, Sromowce aż sześciokrotnie wpisały się na listę strzelców, jednak większość bramek padła po błędach Ostrowska, które wynikały z nonszalanckiej gry i braku szacunku do rywala.

Grzęda Zaskale 9-4 LKS Gorc  Ochotnica Dolna

Bramki: 3x Gacek Nikodem, Gacek Grzegorz, Mrowca, 2x Olędzki, 2x Grzęda Karol

Pierwsze minuty dla graczy Ochotnicy, prowadzili oni dwoma bramki, Grzęda chciała wyrównać za wszelką cenę, jednak kapitalnie spisywał się bramkarz Ochotnicy, Jagieła Marek, miał chłopak dzień konia. Po pewnym czasie Gorc jakby się zaciął, Grzęda to wykorzystała i najpierw doprowadziła do remisu aby w końcu wyjść na prowadzenie i ostatecznie wygrać spotkanie 9-4.