Jesteś tutaj:Strona główna>>9 kolejka CALH: Strażacy wznieśli się na wyżyny !

9 kolejka CALH: Strażacy wznieśli się na wyżyny !

Napisał
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Rozgrywki, które odbyły się na hali sportowo- widowiskowej ubiegłej soboty pokazały wszystkim niedowiarkom, że niemożliwe...jest do wykonania! Strażacy OSP pokonali jedną z najlepszych drużyn i zasłużyli na gromkie brawa od swoich wiernych kibiców, a radości zarówno na boisku, jak również na trybunach nie było końca. Mistrzem CALH została drużyna ostrowska Migrond, która pokonała Ochotnicę 12-5.

Grzęda Zaskale 5 – 12 OSP Maniowy

Bramki: OSP Maniowy x 6 Michał Kobylarczyk, x 3 Marcin Sikora, Michał Jandura, Mariusz Sral, Marek Staszel

Grzęda Zaskale: x 3 Gacek Grzęda, x2 Karol Grzęda

Sobotnim popołudniem na hali sportowej w Maniowach zaroiło się od niebieskich koszulek strażaków OSP Maniowy, którzy tłumnie przybyli, aby wziąć czynny udział w kolejnych rozgrywkach,bądź chociaż wesprzeć swoich z ławki rezerwowych. A było kogo się się lękać, bo przeciwnicy niełatwi i sprawności odmówić im nie można. W sobotę również jej nie zabrakło tyle, że zabrakło składu. Ekipa z Zaskala grała początkowo w bardzo uszczuplonym gronie, co OSP wykorzystało i zakończyło I-wszą połowę z wynikiem 3 do 0. Strzelone bramki dodały strażakom odwagi i już nic nie było w stanie ich powstrzymać, a ostateczny wynik przekonał wszystkich, że OSP jest mistrzem...w robieniu niespodzianek!

KS GORC Ochotnica Dolna 5-13 Ostrowsko Migrond

Bramki: KS Gorc Ochotnica Dolna x 3 Grzegorz Kęska, Mateusz Jagieła, Władysław Młynarczyk

Ostrowsko Migrond: x 5 Krzysztof Jurkowski, x2 Bartłomiej Drozd, x 2 Damian Ludzia, x2 Bartłomiej Waksmundzki, Łukasz Młynarczyk, Mateusz Sral

Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo dla ekipy z Ostrowska. Pierwsza połowa początkowo wyrównana z lekką przewagą dla lidera. Kolejne 25 minut zdecydowanie należało jednak do chłopaków z Ostrowska, którzy z każdym kolejnym meczem udowadniają, że to oni staną na najwyższym podium. Klub GORC Ochotnica Dolna nie poddawał się, jednak mimo ciężkiej i trudnej walki ostatecznie poniósł sromotną porażkę.

Sromowce Wyżne 5-12 Zajazd Czorsztyński Team

Bramki: Zajazd Czorsztyński Team x 34 Damian Firek, x 4 Przemysław Jarząbek, x2 Dominik Gorlicki, Paweł Klimczak, Wojciech Firek

SPŁYW Sromowce Wyżne x 2 Mateusz Bańkosz, x2 Andrzej Pierwoła, Wojciech Bańkosz

W przedostatnim spotkaniu w ramach CALH podopieczni trenera Zbigniewa Jaworskiego pewnie pokonali drużynę przeciwnika. Pomimo wcześniejszej przegranej, która nieco podcięła chłopakom skrzydła, tym razem Zajazd Czorsztyński zdominował ekipę ze Sromowiec już od początku meczu. Obserwując widowisko z boku, miało się usilne wrażenie, że mecz jest bardzo podobny do poprzedniego /Ostrowsko – Ochotnica Dolna/ a,i wynik ostatecznie na to wskazywał. No cóż...bez niespodzianek 12 -5 dla Zajazdu!