Jesteś tutaj:Strona główna>>Druga kolejka CALH, derby Maniowskie dla Zajazdu

Druga kolejka CALH, derby Maniowskie dla Zajazdu

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dzisiejszego dnia odbyło się zaległe spotkanie drugiej kolejki Czorsztyńskiej Amatorskiej Ligi Halowej, w meczu derbowym lepsi okazali się piłkarze Zajazdu Czorsztyńskiego Team, którzy rozgromili naszych strażaków aż 19-1.

Zajazd Czorsztyński Team 19-1 OSP Maniowy

Bramki: P.Klimczak, 5x Jarząbek, 3x W.Firek, 2x D.Firek, Budz, 3x Bednarczyk, Potoniec, 2x Ostachowski (2x Samobójcza - A. Kałafut i M. Janczy) - J.Klimczak

Juniorzy Lubania nie mieli litości dla swoich strażaków, urządzili sobie na boisku niezłe strzelanie, bramki padały jedna za drugą, strażakom nie pomógł nawet doping swoich kibiców, którzy przez całe spotkanie nie szczędzili gardeł, pomimo tego że ich najczęściej używaną przyśpiewką było " nic się nie stało, strażacy nic się nie stało". Pod koniec meczu los uśmiechnął się do OSP Maniowy,  Staszel z J.Klimczakiem stanęli oko w oko z bramkarzem Zajazdu i wyszli z tego pojedynku zwycięsko, a na trybunach zapanował euforia.

Sromowce Wyżne 1-21 Ostrowsko Migrund

Bramki: Górecki - 2x Janasik, 9x Ludzia, 4x Waksmundzki, 3x Jurkowski, 2x Kunka, Wróbel

Po wielkim zwycięstwie przyszedł czas na sromotną porażkę...

Już od pierwszych minut rozgrywanego meczu Ostrowsko pozbawiło przeciwnika złudzeń, narzucając własne tempo oraz celnie strzelając kolejne bramki. Po pierwszej połowie tablica wyników wskazywała na zdecydowaną przewagę Ostrowska 10:1. Kolejne 25 min. obfitowało w kolejne bramki Ostrowska i chociaż chłopaki ze Sromowiec Wyżnych nie rezygnowali z walki, wynik mógł być tylko jeden: Ostrowsko Migrond vs Sromowce Wyżne 21:1.

Grzęda Zaskale 9-4 KS Gorc Ochotnica Dolna

Bramki: 2x N.Gacek, 3x G.Gacek, S.Grzęda, 3x K.Grzęda - Chlipała, 2x Jagieła, Chlebek

Kolejne rozgrywki w ramach CALH tym razem przyniosły zwycięstwo dla drużyny Grzęda Zaskale, która pokonała zawodników „KS Gorc” Ochotnicy Dolnej.

Początkowo mecz był wyrównany a kibice mogli cieszyć się kunsztownie strzelanymi bramkami przez zawodników obu drużyn. Druga połowa przyniosła jednak zdecydowaną zmianę na korzyść drużyny Grzęda Zaskale, która ostatecznie pokonała przeciwników wynikiem 9:4.