Jesteś tutaj:Strona główna>>Ogromny sukces Trampkarzy Starszych !

Ogromny sukces Trampkarzy Starszych !

Napisał
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Dzisiejszego dnia na hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbył się finał turnieju o Puchar Prezesa OZPN. Nasi trampkarzy którzy zagrali jako Gimnazjum Maniowy zajęli w turnieju pierwsze miejsce, dzięki czemu awansowali do finału o Puchar Prezesa Małopolskiego Związku Piłki Nożnej ! Jest to ogromny sukces naszych zawodników ! W Krakowie na naszych trampkarzy czekają takie drużyny  jak Wisła Kraków, Unia Tarnów, Cracovia Kraków, Unia Oświęcim oraz wiele innych znakomitych ekip.

17:30 C1 – B2 (3)      DUNAJEC 1-0 GRÓD

zwycięzcy (1-2-3) grali o miejsca I-III - przegrani (1-2-3) grali o miejsca IV-VI

17:40 przegrany 1 - przegrany 2 PŁOMIEŃ 0-2 SZAFLARY

17:50 zwycięzca 1 - zwycięzca 2     SANDECJA 1-1 GIMNAZJUM Bramka: Potoniec

18:00 przegrany 1 - przegrany 3        PŁOMIEŃ 2-1 GRÓD

18:10 zwycięzca 1 - zwycięzca 3     SANDECJA 1-0 DUNAJEC

18:20 przegrany 2 - przegrany 3       SZAFLARY 1-1 GRÓD

18:30 zwycięzca 2 - zwycięzca 3    GIMNAZJUM 2-1 DUNAJEC Bramki: M.Jandura, Potoniec

1 MIEJSCE : GIMNAZJUM MANIOWY ( LUBAŃ MANIOWY )

2 MIEJSCE: SANDECJA NOWY SĄCZ

3 MIEJSCE DUNAJEC NOWY SĄCZ

4 MIEJSCE APGZ SZAFLARY

Nasi trampkarze po dzisiejszym dniu zasługują na ogromne słowa uznania, pokazali że ambicją, zaangażowaniem można osiągnąć bardzo wiele, przez cały turniej grali oni bardzo mądrze, zespołowo nie odpuszczali żadnej piłki a gdy odbierali puchar za pierwsze miejsce wiedzieli że wygrali go sami bez niczyjej pomocy ani żadnego przypadku ! Brawo !