Jesteś tutaj:Strona główna>>Trzecia kolejka CALH, strażacy się rozkręcają

Napisał
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Jak zwykle najlepsi kibicowali OSP Jak zwykle najlepsi kibicowali OSP

W dniu dzisiejszym na hali sportowej w Maniowach odbyła się trzecia kolejka CALH, nie był to jednak szczęśliwy dzień dla naszych ekip, juniorzy przegrali z Grzędą Zaskale 2-4, a OSP Maniowy 5-10 z Ostrowskiem, chociaż po pierwszej połowie sensacja wisiała w powietrzu, było zaledwie 4-3 dla Ostrowska, a strażacy byli bardzo blisko wyjścia na prowadzenie gdy na tablicy widniał wynik 2-2.

OSP Maniowy 5-10 Ostrowsko Migrond

Bramki: 3x Sral, Kobylarczyk, Bator - 2x Kunka, 2x Młynarczyk, 2x Ludzia, 2x Jurkowski, Cyrwus, Sral

Przed spotkaniem można było się zastanawiać jak wysoko wygrają gracze z Ostrowska, jednak postawa OSP Maniowy wskazywała na to, że Ostrowsko nie będzie miało łatwo w tym meczu, strażacy przegrywali  2-0 jednak zdołali wyrównać, i gdyby mieli trochę więcej szczęścia mogli nawet prowadzić. Do przerwy przegrywali tylko jedną bramką, w drugiej połowie coś się popsuło w ich grze, przez co przegrali pięcioma bramkami.

Sromowce Wyżne 3-10 Ochotnica Górna

Bramki: Bańkosz, Janczy, Liptak - 5x Kęska, 2x Młynarczyk, 2x Wodyl, Jagieła

Początek spotkania zdecydowanie dla graczy ze Sromowiec, prowadzili oni dwoma bramkami i kontrolowali grę, po pewnym czasie jednak zaczęli grać bezmyślnie, doświadczona drużyna z Ochotnicy to wykorzystała, i najpierw doprowadziła do remisu, a następnie wyszła na prowadzenie i zdobyła trzy punkty.

Zajazd Czorsztyński Team 2-4 Grzęda Zaskale

Bramki: 2x Jarząbek - Grzęda, 3x Gacek

Bardzo zacięte spotkanie, jednak to gracze z Zaskala ciągle wychodzili na prowadzenie, po pierwszej połowie wszystko było jeszcze możliwe, Grzęda prowadziła tylko jedną bramką. W drugiej części gry Czorsztyński Team musiał zaatakować aby zdobyć punkty w tym meczu, lecz to się zemściło,  Grzęda wyprowadziła kontratak który zakończył się bramką, juniorom Lubania zabrakło już czasu aby zdobyć chociaż jeden punkt w tym spotkaniu.